boncuk ve pul işlenmiş dantel1999 yılında geleneksel tarzda yapılan el işlerini kendimize özgü tasarımlarla kupon örtülere dönüştürmeye başladık.

Bu süre zarfında birbirinden güzel ve değerli el işlemeleri yeniden güncel hayatta kullanıma başladı.Yaptığımız tasarımlarla ilgili tüm görsel bilgileri sizlerle örtü grubunda paylaşmaya çalışacağız. Amacımız sizlerin de herhangi bir sipariş vermeden önce çalışmalarımızı sizinle şeffaf bir şekilde paylaşmaktır.

100-150 yaşlarındaki aile yadigarı el işlerini evinizde kullanabileceğiniz yeni örtülere dönüştürmek bizim uzmanlık alanımızdır.

Fiskos Çeyiz olarak yaptığımız diğer tasarımlar: söz ve nişan yastıkları, takı keseleri, söz ve nişan sepetleri, söz ve nişan kutuları, hediye kutuları, seccadeler, şaseler, bohçalar, terlik ve ayakkabı keseleri seri üretim mantığında üretilmez. Hepsinde el işçiliği yoğundur ve ürünleri kendimize özgü tasarlarız.

Ürünlerimizi tasarım aşamasında bir fabrika gibi deği kişiye özel kupon çalışmalar şeklinde üretiriz. Bu da bizim tasarım konusunda daha çok çeşitliliğe sahip olmamızı sağlamaktadır. Size özel yaptığımız tasarımlar kendi üretim sürecimizden geçer yani herhangi bir tacirden alınıp satılan ürünler değildir. Üretimi kendimiz yaptığımızdan, istediğiniz tasarımları hayata geçiririz ve bu nednele bu sitede satılan ürünler üstünde de farkılık talep edebilirisiniz.

Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamızdan form doldurabilir, telefonla bizi arayabilir teknik konularda ve yaptırmak istediğiniz tasarımlarla ilgili bize danışabilirsiniz.