Elişi Dantelli Farbelalı Yatak Örtüsü

Ara danteli tarzında örülen bir elişi şerit dantel, etekleri farbelalı krem renkli yatak örtüsü yaptırılmak için bize getirilmiştir.

Krem saten ve organze kumaş ile yatak örtüsü yapmayı tasarladık. 160x 200 cm ölçülerindeki yatak üst kısmına mevcut dantelleri birbiriyle uyumlu şekilde monte ettik.

Yatak Üstü Detay

Yatağın üst bölümünde elyafla kumaşın bütünleşmesi amacıyla danteller arasında bulunan bölüme baklava desen şeklinde suzene çalışmaları yapılarak görsel oalrak görünüm zenginleştirilmeye çalışılmıştır.

Dantel motiflerine uygun olarak sade bir görünüm amacıyla boncuk işleme yapılmıştır.

İnci ve Boncuk işleme detayları için ilgili bölümü burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Dantelli ve Farbelalı Yastıklar

Yastıklar 50×70 cm ebadında yapılmış olup üstünde birbirine paralel iki sıra dantel monte edilmiş dantellerin kenarlarına elyafla kumaşın birbirini tutmasını sağlamak amacıyla baklava desenli suzene çalışması yapılmıştır.
Yastık kenarlarında saten ve organze kumaştan yoğun farbelalar kullanılmıştır. Organze kumaşın kenarlarında saten kumaştan biyeler kullanılmıştır.

Değerli müşterilerimiz, youtube kanalımızdan bilgilendirici videolar ile müşterilerimizden gelen el emeği, göz nuru el işlerinin ne şekilde tasarlanıp örtülere dönüştüğünü izleyebilir, örtü yapım aşamlarını daha anlayabilir, işimizin kalitesi hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.