Pul ve Boncuk İşlemeli İğne Oyası

Salon seti, runner, pike takımı ve nevresim takımında kullanılmak amacıyla örülen çiçek motifli iğne oyasıdır. Çiçeklerin orta bölümlerine ve tüm kenarlarına pul ve incilerle daha belirgin bir şekil verilmiştir.

Pul ve Kırık Boncuk İşlemeli Ara Dantel

Masa örtüsü veya yatak örtüsü olarak kullanmak amacıyla yapılan dantel yıldız motifi taşımaktadır. Yıldızın orta bölümüne ve tüm kenarlarına pul ve incilerle daha belirgin bir form sağlamıştır.

Pul ve Boncuk İşlemeli Uç Dantel

Pamuk ipliğiyle elde örülen baklava dilimli, minik desenli dantelin desenlerini ön plana çıkarmak amacıyla minik yelpazelere pul ve boncuk ile oldukça sık işleme yapılmıştır. İşlemenin kendisinde de motif kullanılmamasının sebebi zaten yoğun olan motifi yeni bir şekil ile daha da yormamak adınadır.

Pul ve İnci İşlemeli Melek Figürlü Dantel

Melek figürlü dantel, yatak örtüsü nde kullanılmak amacıyla yapılmıştır. Dantelde karşılıklı sohbet eden iki melek tasvir edilmiştir.Meleklerin kanarları ve bağlarının üzerinde nursal ışık yaymalarını betimlemek amacıyla yol pullar ve inciler kullanılmıştır.

Değerli müşterilerimiz, youtube kanalımızdan bilgilendirici videolar ile müşterilerimizden gelen el emeği, göz nuru el işlerinin ne şekilde tasarlanıp örtülere dönüştüğünü izleyebilir, örtü yapım aşamlarını daha anlayabilir, işimizin kalitesi hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.