Yeşil Otantik Kanaviçeli Runner

Yeşil Otantik Kanaviçeli Runner

Yeşil kilim desenli otantik kanaviçe işlemeler ile mor çiçekli kanaviçe montajlı runner isveç keteni kumaştan yapılmıştır. El işlemesi kanaviçe ve beyaz şerit dantel ve konsepte uygun şekilde özel olarak tasarladığımız ve işlenen delik işi kombini ile yoğun el işi çalışmalı kupon bir ürün yapılmıştır.

  • Yeşil Otantik Kanaviçeli Runner Kenar Detayı

Yeşil kilim desenli kanaviçe motiflerin alt birleşim yerlerine teras şeklinde yapılan delikişi çalışması ile vazo tasvir edilmiştir. Bu runner için tamamen özel tasarlanan delik işi makinada kasnak sallama tekniğiyle ve el becerisinin bir arada uyumu ile hayat bulmuştur.

Kanaviçe Tasarım Şablonu

Çizim

Yeşil Otantik Kanaviçeli Runner Detay

Montaj Sonrası

Yeşil Otantik Kanaviçeli Runner Delik İşi Detay

Delik İşli

Runner Kenar Çalışması

Yeşil Otantik Kanaviçeli Runner Kenar Delik İşi İllustrasyonu

Runner’ın kenarlarında dantel ipliğiyle elde örülmüş düz dantel süsleme amacıyla kullanılmıştır. Dantelin altındaki kumaş kesilip dantelin daha belirginleşmesi sağlanmıştır.

Runner kenarlarında müşterimizin ördüğü şerit dantelin delik işi ile birleştirildiği yeri inceleyebilirsiniz. Amaç tasarımın olabildiğince gerçeğe aktarılabilmesidir. Bu da daha çok delik işi yapan zanaatçinin yeteneğine göre şekillenir.

Yeşil Otantik Kanaviçeli Runner Kenar Delik İşi Detayı

Değerli müşterilerimiz, youtube kanalımızdan bilgilendirici videolar ile müşterilerimizden gelen el emeği, göz nuru el işlerinin ne şekilde tasarlanıp örtülere dönüştüğünü izleyebilir, örtü yapım aşamlarını daha anlayabilir, işimizin kalitesi hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.

Farklı el işlerini incelemek için bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz. Blog içinde müşterilerimize yaptığımız ve resimlerini çektiğimiz farklı runner örnekleri mevcuttur.